Teknoloji

EPOS’tan ADAPT 660 AMC kulaklık “Heyecanlandırmak için tasarlandı”

Aston Martin Cognizant Formula One™ grubunun Küresel Ses Ortağı EPOS, türünün ilk örneği ADAPT 660 AMC kulaklıklarla üretkenliği en üst düzeye çıkarıyor. Yarış arabasından ilham alan kulaklık, Aston Martin F1™ takımına güç veren yüksek kaliteli malzemeleri ve muhteşem tasarımıyla hızlı yaşayanlar için bir ses deneyimi sunuyor.

 

 

Ses ve işitme teknolojilerinde dünya lideri Demant Group’un modülü EPOS, Aston Martin Formula One™ yan kuruluşunda oluşturulan ADAPT 660 AMC’yi, dinamik çalışma tarzlarının güçlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir kulaklığa ihtiyaç duyanlara sunuyor. . Aston Martin F1™’in en yeni arabası AMR22’den ilham alan ADAPT 660 AMC, AMF1™ paketini güçlendiren yüksek kaliteli malzemeler ve üstün tasarımla iletişimde en yüksek verimliliği ve ses kalitesini talep eden çağdaş profesyoneller için özel olarak geliştirilmiştir. .

Kristal netliğinde bağlantı için EPOS AI™ tarafından desteklenen kulaklık, uyarlanabilir ANC (Aktif Gürültü Önleme), üstün stereo ses ve makine toplamalı gelişmiş mikrofonlara sahiptir. Hızlı şeritte yaşayanlar için ahşapsız bir ses sunan ADAPT 660 AMC’nin kulak kapsülleri, Aston Martin’e özel renklerle süslendi. Kulaklığın tepesi, Aston Martin’in F1 aracında kullanılan kemerin kumaşıyla kaplı.

Kurumsal kulaklık, ofis kulaklığı ve müzik kulaklığı olarak kullanılabilen ADAPT 660 AMC; Kullanıcının ses efektlerinden birini seçerek müzik veya eğlence için kendi özelleştirilmiş sesini oluşturmasını mümkün kılar. En iyi ses deneyimi için stereo ve aptX ses akışı sunan ADAPT 660 AMC, EPOS Voice Clarity özelliği sayesinde iletişimi sorunsuz ve kesintisiz hale getiriyor. Kablolu veya kablosuz bağlantıya uygun olan ADAPT 660 AMC, Microsoft Teams sertifikası ile toplantılara tek tuşla katılmayı da mümkün kılıyor. Kulaklık ayrıca tüm entegre bağlantı platformlarıyla uyumludur.

ANC özelliği ile kullanıcıyı ortam gürültüsünden izole eden ADAPT 660 AMC; Otomatik ses ayarı, touch pad ile kolay kontrol, USB kablo ve dongle ile PC, 3,5 mm kablo ile taşınabilir cihaz bağlantısı ve bluetooth özelliklerine sahiptir. 30 saate kadar kullanım ve 25 metreye kadar kablosuz kapsama alanı sunan kulaklıklar; Ayrıca WindSafe, SpeakFocus, TalkTrough teknolojilerine sahiptir.

Çarpıcı Aston Martin Racing Green tarafından onaylanan ADAPT 660 AMC, ister ofiste, ister evde veya pist kenarında hareket halinde olun, bağlantı verimliliğini artırmak için vazgeçilmez bir kulaklıktır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

golkoyhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu